Elche – Osasuna – 22.12.2020 17:30

Další, v pořadí již 15. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Elche a Osasunou, které se odehraje v úterý od 17:30 na Estadio Manuel Martínez Valero. V tomto utkání se střetne šestnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Elche v minulém ligovém kole hrálo proti Atleticu Madrid a ztratilo všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Osasuny vyšel z posledního utkání proti Villarrealu naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Snajperem v týmu Elche je Lucas Boye, který dal tři góly, za Osasunu se třikrát prosadil Roberto Torres. Hostující Osasuna na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jeden zápas, domácí Elche na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Elche není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,7 góly na zápas. Také Osasuna na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Elche v tomto ročníku odehrálo čtyři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Osasuny odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Osasuny není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední čtyři zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz