Emmen – Fortuna Sittard – 18.10.2020 14:30

Další, v pořadí již 5. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Emmenem a Fortunou Sittard, které se odehraje v neděli od 14:30 na Stadionu De Oude Meerdijk. Svěřenci domácího trenéra Dicka Lukkiena jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují šestnáctou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. Emmen v minulém ligovém kole hrál proti Twente Enschede a ztratil remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Fortuny Sittard vyšel z posledního utkání proti PSV Eindhoven naprázdno. Nejvíc branek v dresu Emmenu vsítil Michael de Leeuw, v barvách Fortuny Sittard dal nejvíc branek Zian Flemming. Hostující Fortuna Sittard na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Emmen na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Fortuna Sittard není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když venku ještě neskórovala. Emmen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Emmen ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Fortuna Sittard neskórovala ve dvou zápasech. Defenziva hostující Fortuny Sittard není příliš pevná, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz