Emmen – Twente Enschede – 09.02.2020 16:45

Emmen přivítá v neděli v 16:45 v rámci 22. kola 1. nizozemské ligy na Stadionu De Oude Meerdijk Twente Enschede. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Twente Enschede 4:1. V minulém kole hostující tým z Twente Enschede získal maximum bodů se Spartou Rotterdam. Naopak domácí Emmen prohrál s Feyenoordem Rotterdam. Nejlepšími zakončovateli jsou za Emmen Michael de Leeuw se sedmi góly a za Twente Enschede Haris Vuckic, který se trefil devětkrát. Hráči Emmenu v této sezóně vyhráli šest z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Twente Enschede na venkovních hřištích vyhráli dva z deseti zápasů. Emmen je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,7 góly na zápas. Oproti tomu Twente Enschede není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Emmen v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Twente Enschede také odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Twente Enschede není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí Emmen má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Emmen v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz