Emmen – Heracles Almelo – 19.01.2020 14:30

V neděli nás čeká 19. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Emmen a Heracles Almelo. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Heraclesu Almelo 2:0. Emmen v minulém ligovém kole hrál proti Groningenu a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Heraclesu Almelo remizoval s Heerenveenem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Emmen Michael de Leeuw se šesti góly a za Heracles Almelo Cyriel Dessers, který se trefil dvanáctkrát. Hráči Emmenu v této sezóně vyhráli pět z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Heraclesu Almelo na venkovních hřištích vyhráli dva z devíti zápasů. Emmen je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Heracles Almelo není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Emmen z osmnácti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Heracles Almelo neskóroval v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Heraclesu Almelo není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Domácí Emmen má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz