den Haag – Waalwijk – 19.01.2020 16:45

V neděli se odehraje 19. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 16:45 spolu střetnou Waalwijk a den Haag. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu den Haagu 0:3. den Haag v minulém ligovém kole hrál proti Ajaxu Amsterdam a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Waalwijku získal s Twente Enschede tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za den Haag Tomáš Necid se šesti góly a za Waalwijk Melle Meulensteen, který se trefil třikrát. Hráči den Haagu v této sezóně vyhráli jeden z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Waalwijku na venkovních hřištích vyhráli jeden z devíti zápasů. V této ligové sezóně domácí den Haag vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Waalwijku na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. den Haag z osmnácti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Waalwijk neskóroval ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Waalwijku není příliš pevná, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz