Espaňol – Alavés – 13.06.2020 13:00

Espaňol Barcelona přivítá v sobotu ve 13:00 v rámci 28. kola Španělské LaLigy na RCDE Stadium Alavés. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí jsou v tabulce poslední, hosté drží čtrnáctou příčku. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. Espaňolu Barcelona se v posledním ligovém kole proti Osasuně nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Alavés naopak remizoval a přišel o dva body s Valencií, což je již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Espaňol Barcelona Raúl de Tomás se čtyřmi góly a za Alavés Perez M. Lucas, který se trefil jedenáctkrát. Hráči Espaňolu Barcelona v této sezóně vyhráli jeden ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Alavés venku uhráli dvě výhry ze třinácti zápasů. Espaňol Barcelona v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Alavés zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Espaňol Barcelona ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Alavés neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Espaňolu Barcelona se na domácím hřišti nedaří a Alavés zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz