Espaňol – Eibar – 12.07.2020 14:00

V neděli se odehraje 36. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 14:00 spolu střetnou Eibar a Espaňol Barcelona. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží patnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Espaňolu Barcelona 1:2. V minulém kole hostující tým z Eibaru ztratil remízou dva body s Leganés. Naopak domácí Espaňol Barcelona prohrál s FC Barcelonou, domácí jsou bez formy a jde už o šestou prohru za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Espaňol Barcelona Lei Wu se čtyřmi góly a za Eibar Fabian Orellana, který se trefil osmkrát. Hráči Espaňolu Barcelona v této sezóně vyhráli dva ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Eibaru venku uhráli dvě výhry ze sedmnácti zápasů. Eibar není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Espaňol Barcelona ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Espaňol Barcelona z pětatřiceti zápasů v této sezóně v patnácti nevstřelil žádný gól, Eibar neskóroval ve čtrnácti zápasech. Defenziva hostujícího Eibaru není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních šesti zápasech sérii porážek. Espaňolu Barcelona se na domácím hřišti nedaří a Eibar zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz