Espaňol – Mallorca – 09.02.2020 12:00

Španělská LaLiga má na programu 23. kolo, ve kterém v neděli ve 12:00 hostí Espaňol Barcelona tým Malorky. V tomto utkání se střetne poslední se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Malorky 2:0. Espaňol Barcelona v minulém ligovém kole hrál proti Granadě a ztratil všechny body. I klub z Malorky vyšel z posledního utkání proti Valladolidu naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Snajperem v týmu Espaňolu Barcelona je Raúl de Tomás, který dal tři góly, za Malorku se osmkrát prosadil Ante Budimir. Hráči Espaňolu Barcelona v této sezóně nevyhráli žádný z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Malorky venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už deset zápasů. Espaňol Barcelona není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,9 góly na zápas. Také Mallorca na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Espaňol Barcelona z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Mallorca neskórovala v jedenácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hostující Mallorca má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí Espaňol Barcelona na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz