Espaňol – Alavés – 15.03.2020 12:00

V neděli nás čeká 28. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Espaňol Barcelona a Alavés. Domácí tým Espaňolu Barcelona je aktuálně s dvaceti body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o šest příček výš na čtrnácté pozici, když získali dvaatřicet bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. V posledním ligovém kole hráči Espaňolu Barcelona prohráli s Osasunou, naopak hosté z Alavés remizovali s Valencií, byla to již druhá remíza v řadě. Snajperem v týmu Espaňolu Barcelona je Raúl de Tomás, který dal čtyři góly, za Alavés se jedenáctkrát prosadil Perez M. Lucas. Hráči Espaňolu Barcelona v této sezóně vyhráli jeden ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Alavés na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. Alavés není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Espaňol Barcelona ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Espaňol Barcelona ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Alavés neskóroval v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Alavés není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Hostující Alavés v posledních dvou zápasech v řadě remizoval. Espaňolu Barcelona se na domácím hřišti nedaří a Alavés zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz