Espaňol – Bilbao – 25.01.2020 13:00

V jednadvacátém kole Španělské LaLigy se spolu v sobotu na RCDE Stadium od 13:00 utkají Espaňol Barcelona a Athletic Bilbao. Domácí tým Espaňolu Barcelona je aktuálně se čtrnácti body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o dvanáct příček výš na osmé pozici, když získali třicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Athletica Bilbao 3:0. Espaňolu Barcelona se v posledním ligovém kole proti Villarrealu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Athletic Bilbao naopak remizovalo a přišlo o dva body se Celtou, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední čtyři utkání. Nejvíc branek v dresu Espaňolu Barcelona vsítil Bernardo Espinosa, v barvách Athletica Bilbao dal nejvíc branek Raúl García. Hostující Athletic Bilbao na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen jeden zápas, domácí Espaňol Barcelona na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Espaňol Barcelona není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,9 góly na zápas. Také Athletic Bilbao na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Espaňol Barcelona z dvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Athletic Bilbao neskórovalo v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Athletica Bilbao je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hostující Athletic Bilbao v posledních čtyřech zápasech v řadě remizovalo. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz