Reims – Metz – 25.01.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 21. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Reims tým Metz. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží sedmnáctou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Metz získal maximum bodů se Strasbourgem. Naopak domácí Reims remizoval s Amiens. Nejlepším střelcem Reimsu je Boulaye Dia s pěti brankami. V týmu hostů z Metz je nejlepším zakončovatelem Habib Diallo s deseti góly. Hráči Reimsu v této sezóně vyhráli tři z deseti domácích zápasů. Hosté z Metz venku uhráli jednu výhru z deseti zápasů. Metz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Reims ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Reims z dvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Metz neskórovalo v sedmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz