Eupen – Mechelen – 24.10.2020 16:15

V desátém kole 1. belgické ligy se spolu v sobotu na Kehrwegstadionu od 16:15 utkají Eupen a Mechelen. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Mechelenu ztratil všechny body s Kortrijkem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Eupen vyhrál s Mouscron–Péruwelz. Nejvíc branek v dresu Eupenu vsítil Julien Ngoy, v barvách Mechelenu dal nejvíc branek Aster Vranckx. Hostující Mechelen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Eupen na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Mechelen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Eupen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Eupen v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mechelenu také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Mechelenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz