Eupen – Cercle Brugy – 01.02.2020 20:00

1. belgická liga má na programu 24. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Eupen tým Cercle Brugy. Domácí tým Eupenu je aktuálně se třiadvaceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o tři příčky níž na posledním místě, když získali jedenáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Eupenu 1:2. V minulém kole hostující tým z Cercle Brugy ztratil všechny body s Anderlechtem Brusel, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Naopak domácí Eupen vyhrál s Waaslandem. Snajperem v týmu Eupenu je Danijel Milicevic, který dal čtyři góly, za Cercle Brugy se pětkrát prosadil Stef Peeters. Hráči Eupenu v této sezóně vyhráli dva z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Cercle Brugy venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už jedenáct zápasů. Eupen v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,8 branky na zápas, Cercle Brugy zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Domácí Eupen v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Cercle Brugy odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí Eupen na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz