Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard – 22.02.2020 19:45

Další, v pořadí již 24. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Feyenoordem Rotterdam a Fortunou Sittard, které se odehraje v sobotu od 19:45 na Feijenoord Stadionu. V tomto utkání se střetne třetí se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devatenáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Fortuna Sittard a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Fortuny Sittard 4:2. V minulém kole hostující tým z Fortuny Sittard ztratil remízou dva body s Emmenem. Naopak domácí Feyenoord Rotterdam vyhrál se Zwolle, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o šestou výhru v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Feyenoord Rotterdam Steven Berghuis se třinácti góly a za Fortunu Sittard Mark Diemers, který se trefil šestkrát. Hostující Fortuna Sittard na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Feyenoord Rotterdam na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. Feyenoord Rotterdam je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Fortuna Sittard není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí Feyenoord Rotterdam v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Fortuny Sittard odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních šesti zápasech vyhráli. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 11 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz