Feyenoord Rotterdam – Twente Enschede – 20.09.2020 14:30

nizozemská Eredivisie má na programu 2. kolo, ve kterém v neděli ve 14:30 hostí Feyenoord Rotterdam tým Twente Enschede. Hostující Twente Enschede skončilo vloni čtrnácté, domácí jsou třetím mužstvem loňského ročníku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Feyenoordu Rotterdam, skončil zápas výhrou domácího Feyenoordu Rotterdam 5:1. Feyenoord Rotterdam v minulém ligovém kole hrál proti Zwolle a získal maximum bodů za výhru. I klub z Twente Enschede získal s Fortunou Sittard tři body. V domácím dresu se v prvním zápase dvakrát trefil Steven Berghuis. Z hostujících hráčů skóroval v prvním utkání jedenkrát Queensy Menig. Hostující Twente Enschede poprvé v této sezóně nastoupí k zápasu na venkovním hřišti, stejně tak domácí Feyenoord Rotterdam odehraje první zápas před domácím publikem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz