Fiorentina – Cagliari – 08.07.2020 19:30

Další, v pořadí již 31. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Fiorentinou a Cagliari, které se odehraje ve středu od 19:30 na Stadio Artemio Franchi. Domácí tým Fiorentiny je aktuálně se čtyřiatřiceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na jedenácté pozici, když získali devětařicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Sardegna Areně a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Cagliari 5:2. V posledním ligovém kole hráči Fiorentiny vyhráli s Parmou, naopak hosté z Cagliari prohráli s Bergamem. Snajperem v týmu Fiorentiny je Erick Pulgar, který dal šest gólů, za Cagliari se sedmnáctkrát prosadil Joao Pedro. Hráči Fiorentiny v této sezóně vyhráli tři z patnácti domácích zápasů. Hosté z Cagliari venku uhráli čtyři výhry z patnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Fiorentina vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Cagliari na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Fiorentina ze třiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Cagliari neskórovalo v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Cagliari není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Fiorentině se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Cagliari zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz