Fortuna Sittard – Emmen – 15.02.2020 20:45

Nizozemská Eredivisie má na programu 23. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:45 hostí Fortuna Sittard tým Emmenu. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Emmenu 2:1. Fortuna Sittard v minulém ligovém kole hrála proti Heraclesu Almelo a ztratila všechny body. Oproti tomu klub z Emmenu získal s Twente Enschede tři body. Snajperem v týmu Fortuny Sittard je Mark Diemers, který dal šest gólů, za Emmen se sedmkrát prosadil Michael de Leeuw. Hráči Fortuny Sittard v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Emmenu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už jedenáct zápasů. V této ligové sezóně domácí Fortuna Sittard vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,9 góly v jednom zápase. Hosté z Emmenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Fortuna Sittard z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Emmen neskóroval také v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Emmenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Domácí Fortuna Sittard má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz