Fortuna Sittard – Arnheim Vitesse – 18.01.2020 18:30

Nizozemská Eredivisie má na programu 19. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí Fortuna Sittard tým Arnheimu Vitesse. V tomto utkání se střetne třináctý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok jedenáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na GelreDomu a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Arnheimu Vitesse 4:2. Fortuně Sittard se v posledním ligovém kole proti Willemu II Tilburg ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Arnheim Vitesse naopak získal maximum bodů s Venlem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem Fortuny Sittard je Mark Diemers se šesti brankami. V týmu hostů z Arnheimu Vitesse je nejlepším zakončovatelem Bryan Linssen s jedenácti góly. Hostující Arnheim Vitesse na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál čtyři zápasy, domácí Fortuna Sittard na svém stadionu v této sezóně vyhrála pět zápasů. Fortuna Sittard v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Arnheim Vitesse zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Domácí Fortuna Sittard v tomto ročníku odehrála šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Arnheimu Vitesse odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Arnheimu Vitesse není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,3 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Domácí na Stadionu Fortuna Sittard v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz