Twente Enschede – Groningen – 18.01.2020 19:45

V devatenáctém kole 1. nizozemské ligy se spolu v sobotu na Stadionu De Grolsch Veste od 19:45 utkají Twente Enschede a Groningen. V tomto utkání se střetne dvanáctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Euroborg a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Twente Enschede 1:3. V posledním ligovém kole hráči Twente Enschede prohráli s Waalwijkem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Groningenu vyhráli s Emmenem. Nejvíc branek v dresu Twente Enschede vsítil Haris Vuckic, v barvách Groningenu dal nejvíc branek Kaj Sierhuis. Hráči Twente Enschede v této sezóně vyhráli tři z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Groningenu na venkovních hřištích vyhráli dva z devíti zápasů. Twente Enschede v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,9 branky na zápas, Groningen zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Domácí Twente Enschede v tomto ročníku odehrálo šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Groningenu odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Groningenu je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí Twente Enschede má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz