Freiburg – Mainz – 22.11.2020 15:30

V neděli nás čeká 8. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Freiburg a Mainz. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Freiburgu 1:2. Freiburgu se v posledním ligovém kole proti Lipsku nedařilo, když ztratil tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Mainz naopak remizovalo a přišlo o dva body se Schalke. Snajperem v týmu Freiburgu je Nils Petersen, který dal tři góly, za Mainz se čtyřikrát prosadil Jean–Philippe Mateta. Hostující Mainz na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Freiburg na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. V této ligové sezóně domácí Freiburg vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z Mainz na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Freiburg v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mainz také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,9 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Freiburgu se na domácím hřišti nedaří a Mainz zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz