Freiburg – Mönchengladbach – 05.12.2020 15:30

Bundesliga má na programu 10. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Freiburg tým Mönchengladbachu. V tomto utkání se střetne čtrnáctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Freiburgu, skončil zápas výhrou domácího Freiburgu 1:0. V posledním ligovém kole hráči Freiburgu remizovali s Augsburgem, naopak hosté z Mönchengladbachu vyhráli se Schalke. Snajperem v týmu Freiburgu je Nils Petersen, který dal čtyři góly, za Mönchengladbach se čtyřikrát prosadil Lars Stindl. Hostující Borussia na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Freiburg na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. V této ligové sezóně domácí Freiburg vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Mönchengladbachu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,2 branky. Domácí Freiburg v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mönchengladbachu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Mönchengladbachu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Hosté z Mönchengladbachu jsou v této sezóně v koncovce úspěšní a domácí obdrželi v domácím prostředí v průměru 2,2 branky, domácí opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz