Freiburg – Paderborn – 25.01.2020 15:30

Freiburg přivítá v sobotu v 15:30 v rámci 19. kola Bundesligy na Schwarzwald-Stadion Paderborn. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Freiburgu 1:3. Freiburg v minulém ligovém kole hrál proti Mainz a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Paderbornu vyšel z posledního utkání proti Leverkusenu naprázdno. Snajperem v týmu Freiburgu je Nils Petersen, který dal osm gólů, za Paderborn se pětkrát prosadil Streli Mamba. Hráči Freiburgu v této sezóně vyhráli čtyři z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Paderbornu na venkovních hřištích vyhráli jeden z osmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Freiburg vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Paderbornu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Freiburg v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Paderbornu odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. ‌Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz