Genk – Club Brugy – 01.03.2020 14:30

Genk přivítá v neděli ve 14:30 v rámci 28. kola 1. belgické ligy na Cristal Areně FC Brugy. V tomto utkání se střetne šestý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok třiadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Genku se v posledním ligovém kole proti Kortrijku dařilo a bral plný počet bodů. Hostující FC Brugy také získaly maximum bodů s Charleroi, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejvíc branek v dresu Genku vsítil Paul Onuachu, v barvách FC Brug dal nejvíc branek Hans Vanaken. Hostující FC Brugy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály osm zápasů, domácí Genk na svém stadionu v této sezóně vyhrál osm zápasů. V této ligové sezóně domácí Genk vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z FC Brug na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Genk ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, FC Brugy neskórovaly ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Hostující hráči FC Brug mají v tabulce o 23 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz