Gent – Genk – 26.10.2020 20:45

Další, v pořadí již 10. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Gentem a Genkem, které se odehraje v pondělí od 20:45 na Ghelamco Areně. Svěřenci domácího trenéra Jesse Thorupa jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují desátou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Gentu a zápas ovládli domácí z Gentu 4:1. Gent v minulém ligovém kole hrál proti Cercle Brugy a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Genku získal s Charleroi tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Gent Roman Yaremchuk se třemi góly a za Genk Paul Onuachu, který se trefil osmkrát. Hráči Gentu v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Genku na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Gent vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Genku na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí Gent v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Genku také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz