Gent – Mouscron-Péruwelz – 18.01.2020 20:30

1. belgická liga má na programu 22. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:30 hostí Gent tým Mouscron-Péruwelz. V tomto utkání se střetne třetí s desátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok dvanáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Mouscron-Péruwelz 2:1. V posledním ligovém kole hráči Gentu vyhráli se Standardem Lutych, naopak hosté z Mouscron-Péruwelz prohráli s Mechelenem. Nejlepším střelcem Gentu je Roman Yaremchuk s deseti brankami. V týmu hostů z Mouscron-Péruwelz je nejlepším zakončovatelem Stipe Perica se šesti góly. Hráči Gentu v této sezóně vyhráli osm z deseti domácích zápasů. Hosté z Mouscron-Péruwelz venku uhráli dvě výhry z deseti zápasů. Mouscron-Péruwelz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Gent ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,5 branky na zápas. Gent z jednadvaceti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Mouscron-Péruwelz neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Mouscron-Péruwelz není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,5 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz