Anderlecht Brusel – Club Brugy – 19.01.2020 18:00

1. belgická liga má na programu 22. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Anderlecht Brusel tým FC Brug. V tomto utkání se střetne devátý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvaadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z FC Brug 2:1. Anderlecht Brusel v minulém ligovém kole hrál proti Antwerpám a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z FC Brug získal s Waregemem tři body. Snajperem v týmu Anderlechtu Brusel je Nacer Chadli, který dal sedm gólů, za FC Brugy se devětkrát prosadil Hans Vanaken. Hostující FC Brugy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál sedm zápasů, domácí Anderlecht Brusel na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Anderlecht Brusel vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z FC Brug na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,1 branky. Anderlecht Brusel z jednadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, FC Brugy naopak neskóroval jen v jednom zápase. Defenziva hostujícího FC Brug je pevná, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. Hosté z FC Brug na venkovních hřištích mají průměr 2,1 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz