Gent – Waasland – 16.12.2020 21:00

Ve středu nás čeká 18. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Gent a Waasland. Domácí tým Gentu je aktuálně s devatenácti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na čtrnácté pozici, když získali osmnáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Gentu 1:4. Gentu se v posledním ligovém kole proti Standardu Lutych dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Waasland také získal maximum bodů s Mechelenem, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Gentu je Roman Yaremchuk s osmi brankami. V týmu hostů z Waaslandu je nejlepším zakončovatelem Heymans se sedmi góly. Hostující Waasland na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál tři zápasy, domácí Gent na svém stadionu v této sezóně vyhrál tři zápasy. Gent je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,6 góly na zápas. Také Waasland na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Gent ze šestnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Waasland neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Waaslandu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz