Getafe – Espaňol – 16.06.2020 19:30

V devětadvacátém kole Španělské LaLigy se spolu v úterý na Coliseum Alfonso Pérez od 19:30 utkají Getafe a Espaňol Barcelona. Svěřenci domácího trenéra Josého Bordaláse jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Getafe se v posledním ligovém kole proti Granadě nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Espaňol Barcelona naopak získal maximum bodů s Alavés. Nejvíc branek v dresu Getafe vsítil Angel Rodriguez, v barvách Espaňolu Barcelona dal nejvíc branek Lei Wu. Hráči Getafe v této sezóně vyhráli sedm ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Espaňolu Barcelona na venkovních hřištích vyhráli tři ze čtrnácti zápasů. Espaňol Barcelona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Getafe ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Getafe z osmadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, Espaňol Barcelona neskóroval v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Espaňolu Barcelona není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 15 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz