Getafe – Betis – 26.01.2020 16:00

Španělská LaLiga má na programu 21. kolo, ve kterém v neděli v 16:00 hostí Getafe tým Betisu. Domácí tým Getafe je aktuálně s třiatřiceti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o šest příček níž na jedenácté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole hráči Getafe vyhráli s Leganés, stejně tak hosté z Betisu vyhráli se San Sebastianem. Nejlepším střelcem Getafe je Angel Rodriguez s osmi brankami. V týmu hostů z Betisu je nejlepším zakončovatelem Loren Moron s osmi góly. Hostující Betis na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Getafe na svém stadionu v této sezóně vyhrálo pět zápasů. V této ligové sezóně domácí Getafe vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Betisu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Getafe v tomto ročníku odehrálo šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Betisu odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí Getafe má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Getafe v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz