Olympik Marseille – Angers – 25.01.2020 17:30

V sobotu nás čeká 21. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Olympik Marseille a Angers. Svěřenci domácího trenéra Andrého Villas-Boase jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují desátou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Raymond Kopa a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Olympiku 0:2. V minulém kole hostující tým z Angers ztratil remízou dva body s Nice. Naopak domácí Olympik Marseille vyhrál s Rennes, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Olympiku je Darío Benedetto se sedmi brankami. V týmu hostů z Angers je nejlepším zakončovatelem Rachid Alioui s pěti góly. Hostující Angers na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli dva zápasy, domácí Olympik Marseille na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. V této ligové sezóně domácí Olympik Marseille vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Angers na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Olympik Marseille v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Angers odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Angers není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. ‌Domácí tým Olympiku vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí Olympik Marseille má na svém stadionu průměr 1,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz