Heerenveen – den Haag – 22.02.2020 19:45

V sobotu se odehraje 24. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 19:45 spolu střetnou den Haag a Heerenveen. V tomto utkání se střetne desátý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok dvanáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Kyocera Stadium a utkání skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole hráči Heerenveenu prohráli s Arnheimem Vitesse, stejně tak hosté z den Haagu prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Heerenveenu je Chidera Ejuke s osmi brankami. V týmu hostů z den Haagu je nejlepším zakončovatelem Tomáš Necid se šesti góly. Hráči Heerenveenu v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči den Haagu na venkovních hřištích vyhráli dva z jedenácti zápasů. den Haag není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Heerenveen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Heerenveen v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým den Haagu odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Heerenveenu se na domácím hřišti nedaří a den Haag zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz