Heracles Almelo – Ajax Amsterdam – 23.02.2020 16:45

Další, v pořadí již 24. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Heraclesem Almelo a Ajaxem Amsterdam, které se odehraje v neděli od 16:45 na Polman Stadionu. V tomto utkání se střetne devátý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyřiadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Ajaxu Amsterdam 4:1. V minulém kole hostující amsterdamští hráči získali maximum bodů s Waalwijkem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Heracles Almelo prohrál s Venlem. Nejvíc branek v dresu Heraclesu Almelo vsítil Cyriel Dessers, v barvách Ajaxu Amsterdam dal nejvíc branek Quincy Promes. Hostující Ajax Amsterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál šest zápasů, domácí Heracles Almelo na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Ajax Amsterdam je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,5 branek na venkovní zápas, Heracles Almelo má na domácím hřišti nižší brankový průměr 2,4 branky na zápas. Domácí Heracles Almelo v tomto ročníku odehrál osm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Ajaxu Amsterdam odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Jak Heracles Almelo, tak i Ajax Amsterdam jsou v této sezóně střelecky produktivní, náš tip je, že oba týmy skórují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz