Heracles Almelo – Fortuna Sittard – 11.12.2020 20:00

Heracles Almelo přivítá v pátek ve 20:00 v rámci 12. kola 1. nizozemské ligy na Polman Stadionu Fortunu Sittard. Svěřenci domácího trenéra Franka Wormutha jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují šestnáctou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Heraclesu Almelo, skončil zápas výhrou domácího Heraclesu Almelo 2:0. V minulém kole hostující tým z Fortuny Sittard získal maximum bodů s Willemem II Tilburg. Naopak domácí Heracles Almelo remizoval s Feyenoordem Rotterdam. Nejvíc branek v dresu Heraclesu Almelo vsítil Rai Vloet, v barvách Fortuny Sittard dal nejvíc branek Zian Flemming. Hráči Heraclesu Almelo v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Fortuny Sittard na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už pět pokusů. V této ligové sezóně domácí Heracles Almelo vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,6 góly v jednom zápase. Hosté z Fortuny Sittard na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Heracles Almelo v tomto ročníku odehrál ovšem pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Fortuny Sittard odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Fortuny Sittard není příliš pevná, průměrně obdržela 2,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Domácí Heracles Almelo má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, Heracles Almelo v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz