Heracles Almelo – Waalwijk – 17.10.2020 20:00

nizozemská Eredivisie má na programu 5. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Heracles Almelo tým Waalwijku. V tomto utkání se střetne dvanáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Heraclesu Almelo, skončilo výhrou domácích 4:2. V minulém kole hostující tým z Waalwijku ztratil všechny body s Utrechtem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Stejně tak domácí Heracles Almelo prohrál s Arnheimem Vitesse. Nejlepšími zakončovateli jsou za Heracles Almelo Rai Vloet se dvěma góly a za Waalwijk Vitalie Damascan, který se trefil jedenkrát. Hráči Heraclesu Almelo v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Waalwijku na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Waalwijk není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Heracles Almelo ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Heracles Almelo v tomto ročníku odehrál ovšem dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waalwijku také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Waalwijku není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Domácí Heracles Almelo má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz