Hertha – Frankfurt – 13.06.2020 15:30

V sobotu nás čeká 31. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Hertha a Frankfurt. V tomto utkání se střetne devátý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2. V minulém kole hostující frankfurtští hráči ztratili všechny body s Mainz. Stejně tak domácí Hertha prohrála s Dortmundem. Nejlepším střelcem Herthy je Dodi Lukebakio se šesti brankami. V týmu hostů z Frankfurtu je nejlepším zakončovatelem Martin Hinteregger s osmi góly. Hráči Herthy v této sezóně vyhráli pět z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Frankfurtu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z patnácti zápasů. Hertha v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Frankfurt zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Hertha ze třiceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelila žádný gól, Frankfurt neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz