Hoffenheim – Schalke 04 20.10.2019 18:00

V neděli se odehraje 8. kolo Bundesligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Schalke a Hoffenheim. Domácí tým Hoffenheimu je aktuálně s jednapadesáti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček níž na čtrnácté pozici, když získali třiatřicet bodů. Hoffenheim v minulém ligovém kole hrál proti Norimberku a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub ze Schalke vyšel z posledního utkání proti Brémám naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Hoffenheim Andrej Kramaric se sedmnácti góly a za Schalke Daniel Caligiuri, který se trefil sedmkrát. Hráči Hoffenheimu v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Schalke na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Hoffenheim vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Schalke na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Hoffenheim ze čtyřiatřiceti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Schalke neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Schalke je pevná, průměrně obdržela 0,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,4 gólu na zápas. Hoffenheimu se na domácím hřišti nedaří a Schalke zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz