Reims – Montpellier 19.10.2019 20:00

V sobotu nás čeká 10. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Reims a Montpelliere. Domácí tým Reimsu je aktuálně se čtrnácti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na sedmé pozici, když získali čtrnáct bodů. V posledním ligovém kole hráči Reimsu vyhráli s Rennes, stejně tak hosté z Montpelliere vyhráli s Monacem. Nejvíc branek v dresu Reimsu vsítil Boulaye Dia, v barvách Montpelliere dal nejvíc branek Andy Delort. Hráči Reimsu v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Reims není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,8 góly na zápas. Také Montpelliere na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí Reims v tomto ročníku odehrál ovšem čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Montpelliere odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou přiliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz