Jablonec – Bohemians – 08.12.2020 17:00

V odloženém utkání z devátého kola 1. české fotbalové ligy se spolu v úterý na Střelnici od 17:00 utkají Jablonec a Bohemians. Svěřenci domácího trenéra Petra Rady jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Bohemians 3:0. Jablonci se v posledním ligovém kole proti Zlínu dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Bohemians naopak remizovali a přišli o dva body s Pardubicemi. Snajperem v týmu Jablonce je Ivan Schranz, který dal čtyři góly, za Bohemians se dvakrát prosadil Lukáš Hůlka. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Bohemians na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. V této ligové sezóně domácí Jablonec vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Bohemians na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bohemians také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí Jablonec má na domácím hřišti průměr 1,8 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, Jablonec v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz