Leuven – Mouscron–Péruwelz – 08.12.2020 17:00

Leuven přivítá v úterý v 17:00 v rámci dohrávky 12. kola 1. belgické ligy na Den Dreef Stadionu Mouscron–Péruwelz. V tomto utkání se střetne osmý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok dvanáct bodů. V posledním ligovém kole hráči Leuvenu vyhráli s Cercle Brugy, naopak hosté z Mouscron–Péruwelz prohráli s Waaslandem. Nejlepším střelcem Leuvenu je Thomas Henry s osmi brankami. V týmu hostů z Mouscron–Péruwelz je nejlepším zakončovatelem Marko Bakić se dvěma góly. Hráči Leuvenu v této sezóně vyhráli čtyři ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Mouscron–Péruwelz na venkovních hřištích vyhráli jeden ze sedmi zápasů. Leuven je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,6 góly na zápas. Oproti tomu Mouscron–Péruwelz není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Leuven v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mouscron–Péruwelz odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz