Jablonec – Liberec – 02.06.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu 27. kolo, ve kterém v úterý v 18:00 hostí v podještědském derby Jablonec tým Liberce. Domácí tým Jablonce je aktuálně s třiačtyřiceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na čtvrté pozici, když získali dvaačtyřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2. V minulém kole hostující liberečtí hráči získali maximum bodů se Slováckem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Jablonec prohrál se Slavií. Snajperem v týmu Jablonce je Martin Doležal, který dal deset gólů, za Liberec se devětkrát prosadil Roman Potočný. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli osm ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Liberce venku uhráli pět výher ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Jablonec vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Liberce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál jen pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Liberce také odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz