Jablonec – Opava – 27.09.2020 15:30

V pátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli na Střelnici od 15:30 utkají Jablonec a Opava. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Jablonce 1:2. V minulém kole hostující opavští hráči ztratili remízou dva body s Českými Budějovicemi, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Jablonec prohrál s Boleslaví. Nejlepším střelcem Jablonce je Robert Hrubý s jednou brankou. V týmu hostů z Opavy je nejlepším zakončovatelem Matěj Helešic s jedním gólem. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Opavy na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Jablonec v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Opava zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Jablonec ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Opava neskórovala také v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Hostující Opava v posledních dvou zápasech v řadě remizovala. Jablonci se vstup do sezóny podařil a proti hostům z Opavy má náskok 5 bodů. Dá se předpokládat, že domácí neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz