Jablonec – Plzeň – 29.02.2020 14:30

Ve šlágru třiadvacátého kola 1. české fotbalové ligy se spolu v sobotu na Střelnici od 14:30 utkají Jablonec a Plzeň. V tomto utkání se střetne třetí s druhým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Plzně 3:2. V minulém kole hostující plzeňští hráči získali maximum bodů s Příbramí, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Jablonec remizoval s Ostravou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Jablonec Martin Doležal s deseti góly a za Plzeň Michal Krmenčík, který se trefil také desetkrát. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli sedm z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Plzně na venkovních hřištích vyhráli čtyři z deseti zápasů. Jablonec je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,4 góly na zápas. Také Plzeň na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, její brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Jablonec z dvaadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Plzeň neskórovala ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na Střelnici v této sezóně průměrně vstřelili 2,4 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz