Jablonec – Příbram – 17.02.2020 18:00

V pondělí se odehraje 21. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Příbram a Jablonec. Domácí tým Jablonce je aktuálně s pětatřiceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o třináct příček níž na posledním místě, když získali třináct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Příbrami 4:0. Jablonci se v posledním ligovém kole proti Boleslavi dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Příbram naopak ztratila všechny body se Slováckem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Nejlepším střelcem Jablonce je Martin Doležal s deseti brankami. V týmu hostů z Příbrami je nejlepším zakončovatelem Michal Škoda se šesti góly. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli šest z deseti domácích zápasů. Hosté z Příbrami venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už devět zápasů. Jablonec v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Příbram zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 0,3 zásahu. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Příbrami odehrál dvanáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední čtyři zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Jablonec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz