Janov – Juventus – 13.12.2020 18:00

V jedenáctém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Luigi Ferraris od 18:00 utkají Janov a Juventus. Oba týmy dělí v tabulce patnáct příček, domácí jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Janova a zápas ovládli hosté z Juventusu 1:3. Janov v minulém ligovém kole hrál proti Fiorentině a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z Juventusu získal s FC Turínem tři body. Nejvíc branek v dresu Janova vsítil Marko Pjaca, v barvách Juventusu dal nejvíc branek Cristiano Ronaldo. Hráči Janova v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hosté z Juventusu venku uhráli jednu výhru z pěti zápasů. V této ligové sezóně domácí Janov vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté z Juventusu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Janov z deseti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Juventus neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz