Janov – Lecce – 19.07.2020 19:30

Ve čtyřiatřicátém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Luigi Ferraris od 19:30 utkají Janov a Lecce. Domácí tým Janova je aktuálně se třiceti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na osmnácté pozici, když získali devětadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadiu Via del Mare a utkání skončilo remízou 2:2. Janovu se v posledním ligovém kole proti FC Turínu nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Lecce také ztratilo všechny body s Fiorentinou. Nejlepším střelcem Janova je Goran Pandev s devíti brankami. V týmu hostů z Lecce je nejlepším zakončovatelem Marco Mancosu s jedenácti góly. Hostující Lecce na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Janov na svém stadionu v této sezóně vyhrál pět zápasů. Lecce není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Janov ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Janov ze třiatřiceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Lecce neskórovalo v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Lecce není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz