Janov – Neapol – 08.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 31. kolo, ve kterém ve středu v 19:30 hostí Janov tým Neapole. V tomto utkání se střetne sedmnáctý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok jednadvacet bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. Janovu se v posledním ligovém kole proti Udinese ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující Neapol naopak získala maximum bodů s AS Řím. Snajperem v týmu Janova je Goran Pandev, který dal osm gólů, za Neapoli se desetkrát prosadil Arkadiusz Milik. Hráči Janova v této sezóně vyhráli čtyři ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Neapole na venkovních hřištích vyhráli sedm z patnácti zápasů. Janov v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Neapol zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Janov ze třiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Neapol neskórovala v šesti zápasech. Defenziva hostující Neapole není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz