Janov – Sassuolo 05.01.2020 18:00

V neděli nás čeká 18. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Janov a Sassuolo. V tomto utkání se střetne poslední s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Janov v minulém ligovém kole hrál proti Interu a ztratil všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub ze Sassuola vyšel z posledního utkání proti Neapoli naprázdno. Nejvíc branek v dresu Janova vsítil Cristian Kouame, v barvách Sassuola dal nejvíc branek Domenico Berardi. Hráči Janova v této sezóně vyhráli dva z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Sassuola na venkovních hřištích vyhráli dva z osmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Janov vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté ze Sassuola na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí Janov v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Sassuola odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Sassuola není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz