Lecce – Udinese 06.01.2020 18:00

Italská Serie A má na programu 18. kolo, ve kterém v pondělí v 18:00 hostí Lecce tým Udinese. Domácí tým Lecce je aktuálně s patnácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky výš na čtrnácté pozici, když získali osmnáct bodů. Lecce v minulém ligovém kole hrálo proti Bologně a ztratilo všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub z Udinese získal s Cagliari tři body. Snajperem v týmu Lecce je Marco Mancosu, který dal pět gólů, za Udinese se třikrát prosadil Kevin Lasagna. Hráči Lecce v této sezóně nevyhráli žádný z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Udinese na venkovních hřištích vyhráli jeden z osmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Lecce vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Lecce ze sedmnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Udinese neskórovalo v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Udinese není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Domácí Lecce na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz