Juventus – AS Řím – 01.08.2020 20:45

Juventus přivítá v sobotu ve 20:45 v rámci 38. kola Italské Serie A na Juventus Stadium AS Řím. Domácí tým Juventusu je aktuálně s třiaosmdesáti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na páté pozici, když získali sedmašedesát bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Juventusu 1:2. V minulém kole hostující tým z AS Řím získal maximum bodů s FC Turínem, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Juventus prohrál s Cagliari. Nejlepšími zakončovateli jsou za Juventus Cristiano Ronaldo s jednatřiceti góly a za AS Řím Edin Džeko, který se trefil šestnáctkrát. Stará Dáma v této sezóně vyhrála šestnáct z osmnácti domácích zápasů. Hosté z AS Řím venku uhráli deset výher z osmnácti zápasů. AS Řím je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,1 branek na venkovní zápas, Juventus ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,5 branky na zápas. Domácí Juventus v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým AS Řím odehrál pouze sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího AS Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. Oba týmy jsou střelecky při chuti, dá se očekávat, že oba vstřelí branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz