Parma – Bergamo – 28.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 37. kolo, ve kterém v úterý v 19:30 hostí Parma tým Bergama. Svěřenci domácího trenéra Roberta D’Aversy jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Bergama 5:0. Parma v minulém ligovém kole hrála proti Brescii a získala maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Bergama remizoval s Milánem a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Parmy je Andreas Cornelius s jedenácti brankami. V týmu hostů z Bergama je nejlepším zakončovatelem Luis Fruto Muriel s osmnácti góly. Hráči Parmy v této sezóně vyhráli sedm z osmnácti domácích zápasů. Hosté z Bergama venku uhráli deset výher z osmnácti zápasů. Bergamo je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2,5 branek na venkovní zápas, Parma má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,4 branky na zápas. Domácí Parma v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Bergama odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Bergama není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí tým Parmy vyhrál v posledních dvou zápasech. Hosté z Bergama na venkovních hřištích mají průměr 2,5 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz